درباره ما2019-12-15T12:53:27+03:30

درباره ما

شرکت دلتا سنگ در سال 1980 میلادی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ گرانیت و تراورتن پا در عرصه بازار صادرات گشود. 
این شرکت قادر به تولید محصولاتی از قبیل اسلب تایل و ابعاد سفارشی تا عرض حداکثر 70 سانتی متر میباشد.در حال حاضر این شرکت مشغول تولید و صادر نمودن انواع متنوعی از سنگ های گرانیت و تراورتن خود به کشور های مختلف دنیا می باشد.
این شرکت با در دست داشتن تکنولوژی های برتر و همچنین با در اختیار داشتن معادن گسترده خود یکی از مدعیان بازار سنگ گرانیت می باشد و آماده ارائه هرگونه سرویس در این راستا به مشتریان خود می باشد .
خدماتی که آماده ارائه به مشتریان خود می باشد عبارت اند از : تحویل محمول در زمان مقرر – ضمانت کیفیت – ارتباط گسترده – بهترین قیمت ممکن و دریافت سفارشات ویژه 

اهداف ما

معرفی سنگ مرمریت میکا طرح چوب (پارکتی) به مشتریان سنگ جهت استفاده در پروژه های ساختمانی

این سنگ مرمریت که شبیه طرح پارکت میباشد گزینه مناسبی برای استفاده در کف سالنهای پذیرائی ، اطاقها ، هتلها ، باشگاههای ورزشی ، دفاتر شرکت های خصوصی و دولتی میباشد.

دیگر محصولات صنایع سنگ دلتا مانند سنگ مرمریت میکا طرح چوب(پارکتی) ، سنگ مرمریت اسپایدر و سنگ مرمریت سفید جوشقان نیز مصارف مشابهی دارند . 

خدمات ما

صنایع سنگ دلتا همواره مشاوره به مشتریان را در راس فروش سنگ قرار می دهد و قبل از فروش شما را با خصوصیات و ویژگی های سنگ مورد نظرتان آشنا می کند.

شما می توانید برای مشاوره خرید سنگ برای پروژه های کوچک و بزرگ از خدمات مشاوره ما با شماره تلفن همراه 09131188050 استفاده نمائید.

نمونه سنگ مرمریت میکا طرح چوب (پارکتی) یا سنگ سنگ مرمریت میکا طرح چوب (پارکتی) ، مرمریت اسپایدر ، مرمریت سفید جوشقان در صورت نیاز برای شما ارسال خواهد شد .

خرید سنگ با اطمینان از کیفیت و سورت انتخاب شده و مورد توافق ارسال خواهد شد . همچنین می توانید از راه تلفن یا شبکه های اجتماعی هماهنگ نمایید .